Webde Arayın :
Sitede Arayın :

seperator10

Bu Site Özel Bilgem Koleji İngilizce Öğretmeni Serkan KARA tarafından, başta kendi öğrencileri olmak üzere ingilizceyi öğrenmek geliştirmek isteyen herkes için hazırlanmıştır. Zaman içinde içeriği genişleyerek sizlerin İngilizce öğrenimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır…

Sitede Görmeyi veya Görmemeyi istediğiniz Herşey için Benimle iletişime Geçebilirsiniz..

seperator10

Karınca Kararınca, Elimden Geldiğince Özel BilGem Koleji ‘nin Öğrencilerine ve Bütün İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Hitaben  Kendi Hazırladığım ingilizce Quiz ve Testleri, Eğlenerek Öğrenmeyi Sağlayacak, ingilizce Kelime Hazinemizi ve Bilgilerimizi Geliştirecek – Pekiştirecek, Çocuklar için ingilizceyi Sevdirecek Eğitici ve Öğretici ingilizce Oyunları, ingilizce Şarkıları. Özellikle Çocuklar, ilköğretim Öğrencileri ve Temel Seviyedeki Herkese Yönelik ingilizce Şarkılar, ingilizce Oyunlar, Test ve Konu Anlatımlı Dersleri, Faydalı Olduğuna – Olacağına inandığım Bilumum Dökümanları Bu Site Sayesinde istifadenize Sunmaya Çalışacağım…..

Serkan KARA

www.SERKANKARA.net

seperator

NOT :
Sitedeki Bilgi , Döküman , Resim ve Bilimum Materyallerin İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Başka Mecralarda Yayımlanmamasını Temenni ve Rica Ediyorum…
Haber Verildikten ve Kaynak Gösterildikten Sonra Paylaşım ve Dağıtım Serbesttir…

seperator

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  EDA TÜRK

  Mar 07, 2012

  Kızımın ingilizce yazılısına hazırlık amacıyla araştırma yaparken sizin sitenizi gördüm, saatler konusu ile ilgili anlatımınızı çok anlaşılır buldum ve kızım için çok faydalı oldu. Ana sayfadan diğer konular ile ilgili yazılarınızıda inceledim, hepsi birbirinden güzel.
  Verdiğiniz emek ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

  Cevapla

  ekrem odabaş

  Şub 23, 2012

  sayın serkan kaya,
  ilköğretim 4.sınıfa giden oğlum için büyük katkılarınız oluyor.sitenizi tesadüfen buldum,sizin gibi öğretmenlerin olduğunu görmek çok güzel.maalesef günümüzde bankamatikçi öğretmenler okadar çok ki.ne yazsam ! allahtan internet var ve sizin gibi eğiticileri buralardan görüyoruz.devlet okullarındaki eğitimciler sizden bir nebzede olsa ders alsalar.çocuklarımıza yazık oluyor! herkesin kursa gönderme şansı yok,bizde sizden yararlanıyoruz. allah razı olsun.teşekkürler.

  Cevapla

yorum yapmak ister misin?

..::: Rasgele bir Yazı, Oyun, Şarkı ve Quiz :::..
RasgeleBaslik RasgeleOyun RasgeleSarki RasgeleQuiz

"SerkanKara" © Tüm Hakları Saklıdır - Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Özel Bilgem Koleji İngilizce Eğitmeni Serkan KARA 'ya İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz...

Wordpress Tema RssHaberTakip SiteHaritası
Dictionary - Sözlük
 • dictionary
 • sözlük
 • English Turkish Dictionary

Double click on any word on the page or type a word:

Powered by dictionarist.com