Webde Arayın :
Sitede Arayın :

SerkanKara.Net Eğitici Öğretici ingilizce Oyun Sayfası

İnsan Vücudunun Bölümleri

İngilizce Vücudumuzun Bölümleri İle İlgili Oyun

Bu seferki yeni faydalı ingilizce oyunumuzda İnsan Vücudundaki Organları Öğrenmiş Tanımış ve Pekiştirmiş Olacağız. Zira bu oyunda 3 bölüm var, her bölümde de insan vücudundaki farklı organları bulup sürükleyerek doğru yere bırakmamız gerekiyor.
Birinci bölümde Yüzümüz ile ilgili, İkinci Bölüm Bedenimiz ile ilgili, üçüncü bölümde ise insanın iç organları ile ilgili etiketleri bulup doğru yerlere sürükleyip bırakacaksınız. işte bulacağınız organlar :
Saç, Kulak, Burun, Göz, Dudak , Bacak, Kol, El, Ayak, Boyun, Kafa, Omuz , Kalp, Dalak, Pankreas, Akçiğer, Mide, Karaciğer, Böbrek, Bağırsaklar

ingilizce sayılar

İngilizce Rakamlar – Sayılar ile Toplama Yapma Oyunu

Şimdiki oyunumuz İngilizce rakam ve sayıları kullanarak toplama oyunu. Fakat toplama sonucunu da yine ingilizce olarak yazacaksınız.
Soru şöyle olsun “Seven + one” , yani Yedi + Bir = Sekiz ( 7 + 1 = 8 )
Cevap olarak ingilizce sekiz yazmanız gerekiyor yani : eightBu kadar basit sanmayın, zira Oyunda 3 kademe zorluk seviyesi mevcut;
1-) Beginner Seviye   ( acemi, kolay, basit )
2-) Intermediate Seviye   ( orta, ara )
3-) Advanced Seviye   ( ileri, gelişmiş, zor )

Word Scramble

İngilizce Kelime Oluşturma Oyunu (Word Scramble)

 ingilizcedeki kelime bilginize dayalı bir oyun. Klasik bir oyun, bilmeyeniniz yoktur. Verilen harfleri kullanarak ingilizcede var olan bir kelimeyi oluşturmanız gerekiyor. Tabi bu işi yapaken hızlı olmalınız zira tam 30 saniyeniz var :) Kelimeyi bulduğunuzu düşündüğünüzde SUBMITbutonuna basmanız yeterli.

Harfleri fareniz ile sağa sola taşıyarak, doğru ingilizce kelimeyi oluşturmalısınız.. Eğer 30 saniye içinde kelimeyi bulamazsanız oyun size kelimeyi gösterecek, yeni kelime verecektir. Bakalım kimler kaç puan alabilecekler. Varsa kendine güvenen, işte Word Scramble Oyunumuz :)

Letter Blocks

İngilizce Kelime Bulma Türetme Oyunu (Letter Blocks)

Bu oyunda yüksek puan alabilmeniz için hem çok iyi bir ingilizce kelime hazineniz olması lazım, hemde gözleriniz çok dikkatli ve seçici olması lazım.

Yapmanız gereken karşınıza çıkan kutucuklar içerisindeki harfleri kullanarak ingilizce kelime türetmek. Harflere sırasıyla tıklayıp kelime türettiğinizde son harfe birdaha tıklarsanız ve eğer kelimeniz doğru ise seçtiğiniz kutucuklar patlatılır, eğer kelimeniz yanlış ise hata alırsınız ve ilk harfinize tekrar tıklayarak yeni kelimeler arayıp bulmalasınız.

Eyesight Challenge

İngilizce Eşya Bulma Oyunu (Eyesight Challenge)

Bu oyunda bir ev içerindeki odada bazı eşyalar bulunmakta. Sizin göreviniz Listedeki eşya obje veya nesneleri odanın içerisinde bulmak ve tıklamak. Eğer doğru eşyayı bulursanız listeden o eşya silinecek, böylelikle hem günlük hayatta kullandığımız eşyaların ingilizcelerini öğrenmiş olacağız, hemde kelime hazinemizi geliştirmiş olacağız. ;)

Tabi eşyaları bulurken hem hızlı olmalısınız, hemde yanlış eşyalara tıklamamalısınız. Eğer yanlış tıklarsanız puanınız düşer.

Idiot Test-4 Dikkat & Hafıza & Sabır Oyunu

Idiot Test-4 Dikkat & Hafıza & Sabır Oyunu

Oyundaki amaç ve mantık yine aynı, size söylenenleri harfiyyen yapmanız gerekiyor..

Oyunun Üstünde yer alan ve Size ne Yapmanız gerektiğini yazan yazıları Çok iyi ve Dikkatli okuyunuz ve Bölüm sonlarındaki şifreleri bir kağıda Not almayı unutmayınız, yoksa her yandığınızda oyunun en başına dönersiniz, benden söylemesi :)

Her bölüm bitiminde şifre ile beraber birde seviye veriyor, sizin seviyeniz hangisi :lol:
Idiot Test -4 ü bitirebilecek ve Sabrını Zekasını Dikkatini kanıtlayacak kaç kişi var acaba.!?

Ülkeler ve Bayrakları Oyunu (World Flags Quiz)

Ülkeler ve Bayrakları Oyunu  (World Flags)

İnternette Bulduğum Harika bir faydalı  eğitici ingilizce oyun ile “Eğitici Öğretici İngilizce Oyunlar” serimize devam ediyoruz. Bu oyunda verilen ülke bayraklarının yandaki 4 şıktaki ülkelerden hangi ülkeye ait olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Böylelikle hem görsel hafızanızı kuvvetlendireceksiniz, hemde bayrakların hangi ülkelerin bayrağı olduğunu öğreneceksiniz, hadi buyrun hem oynayalım-eğlenelim hem öğrenelim….

23 Nisan Bayrak Tanıma Oyunu

Oyunda bazı ülkelerin isimleri ve bayrakları var. Doğru eşleştirmeyi yapıp hangi bayrağın hangi ülkeye ait olduğunu bulmanız gerekiyor. Eğer doğru eşleştirmeyi yaparsanız oyun size O ülkenin Başkentini, Yüz ölçümünü, Nüfus bilgilerini, Para birimini ve diğer ülke komşularını gösterecektir. Böylelikle hem ülkeleri tanıyacak hemde ülkeler hakkında bilgiler öğrenmiş olacaksınız. Yine eğitici ve öğretici güzel bir çocuk oyunu..

Idiot Test-3 Dikkat & Hafıza & Sabır Oyunu

Geçen haftalarda Birincisini ve ikincisini  oynadığımız Dikkat Hafıza ve Sabır Oyunu Idiot Test Serisinin şimdide üçüncüsünü paylaşıyorum..
Oyundaki amaç ve mantık yine aynı, size söylenenleri harfiyyen yapmanız gerekiyor..
Örneğin 4’e tıkla, üçgene tıkla, gülen yüze tıkla, daireye 2 defa tıkla, kareye 3 defa tıkla, en büyüğe tıkla, en küçüğe tıkla vs.. gibi yönergeleri çok dikkatlice okuyacak ve söylenilen yerlere söylenin sayıda tıklayacaksınız… En ufak bir hatanızda oyun biter ve yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

renkleroyunu

Colour Trap Renkler Tuzağı Oyunu

Hem ingilizce renkleri bilmeniz hemde çok dikkatli olmanız gerekiyor tabi aynı zamanda bol puan için hızlıda olmak lazım.
Bu Oyunda yapmanız gereken ; Soruda  yazılan rengi değil hangi renk ile yazıldığını bulmanız ve işaretlemiz gerekiyor… Oyunun adı Renkler Tuzağı, tuzağa düşmemeniz için çok dikkatli olmanız gerekiyor. yine eğitici yine öğretici güzel bir oyun.. Oyun dedikse sadece çocuklar için değil pekala büyükler yetişkinlerde oynayabilir. Zira bu oyunda sadece ingilizce bilgisi yetmiyor, hem dikkat hem hız gerektiren güzel bir oyun.

caption

Ülkeler ve Başkentleri Oyunu

Güzel bir eğitici ingilizce oyun ile “Eğitici Öğretici İngilizce  Oyunlar” serimize devam ediyoruz. Bu oyunda verilen ülkelerin başkentini aşağıdaki 4 şıktandan hangisinde doğru verildiğini bulmaya çalışıyoruz. Doğru şıkkı işaretlerseniz yeşil renkli bir daire ile doğru olduğunu , yanlış şıkkı işaretlerseniz kırmızı renkli çarpı işareti ile yanlış cevap verdiğinizi ifade ediyor ve doğru şıkkıda size gösteriyor. Böylelikle bilemediklerinize dikkat ederek doğru cevabı öğrenin ki birdahaki oynadığınızda hem daha hızlı olasınız hemde daha az hata yapasınız.

test2

Idiot Test-2 Dikkat & Hafıza & Sabır Oyunu

Geçen haftalarda Birincisini oynadığımız IdiotTest Serisinin şimdide ikincisini paylaşıyorum.Umarım beğernisiniz.Oyundaki amaç ve mantık aynı, size söylenenleri aynen yapmanız gerekiyor.
Örneğin 4’e tıkla, üçgene tıkla, gülen yüze tıkla, daireye 2 defa tıkla, kareye 3 defa tıkla, köpek resmine tıkla, 2+2 kaç yapar vs.. gibi yönergeleri çok dikkatlice okuyacak ve söylenilen yerlere söylenin sayıda tıklayacaksınız.En ufak bir hatanızda oyun biter ve yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Eğer ingilizcenize, dikkatinize, sabrınıza güveniyorsanız buyrun 😀

test1

Idiot Test-1 Dikkat & Hafıza & Sabır Oyunu

ilginç bir oyunla yine sizlerleyim :) Bu oyunda hem birazcık  ingilizce bilmeniz gerekiyor hemde çok dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor..
Oyunda;  mavi kareye tıklayın, en büyük butona tıklayın, enküçük ügeni bulun,  kırmızı daireye 2 defa sonra yeşil üçgene 3 defa tıklayın, kırmızı butona tıklamayın vs… gibi yönergeleri çok iyi okuyup iyi anlayıp ona göre tıklamanız gerekiyor.. Eğer yanlış hamle yaparsanız yanar ve oyunun en başına dönersiniz.

animalsgame

İngilizce Hayvanlar Oyunu – English Animals

Oyunda yapılması gereken sağ üstte ingilizce olarak verilen hayvanın resminin üstüne tıklamak.. Oyun bitince “Yeniden Oyna” diyerek tekrar oynayın, zira her oynayışınızda yeni hayvanlar yeni sorular ile karşılaşacaksınız.

hayvanların ingilizce ve türkçelerinin resimleri ile birlikte incelenen konu için tıklayınız..

5countries

5 Dakikada KaçTane İngilizce Ülke Yazabilirsin

Bu eğitici oyunumuzda ülkeler ve ingilizce yazılışlarını bulacak ve yazacağız, tabi yine 5 dakikanız var :) Oyunun hafızasında tam 270 tane ülke ismi kayıtlı, siz 5 dakika içinde 270 tane ülke isminden kaçtanesini bulabilir ve yazabilirsiniz.?
Oyundan birkaç örnek : Turkey , iraq , iran , Canada , China , Tajikistan , italy , Turkmenistan … devamını siz bulun bakalım kaçtane bulabileceksiniz :)

5dakikadakacrenk

5 Dakikada Kaç Tane İngilizce Renk Yazabilirsin?

Bu Oyunda Tam 238 Tane ingilizce Renk Kayıtlı, evet Yanlış Okumadınız Tam 238 Tane Renk :shock: Sizin yapmanız gereken ise, 5 dakika içerisinde yazabildiğiniz kadar ingilizce rengi yazmanız.
Oyundaki Amaç : Oyunun bitimindeki listeyi iyice inceleyip oyunu tekrar oynayarak, ingilizce renkler kelime dağarcığınızı geliştirmek.

meyveler

İngilizcede Meyveler ile ilgili Oyun – Fruits Game

İngilizcede Meyveleri resimleriyle birlikte İngilizce Yazılışlarını Şuradaki dersimizde öğrenmiştik.
Şimdi konuyu birazdaha pekiştirmek için ingilizcedeki meyveler ile ilgili güzel bir hafıza oyunu oynayacağız.
Oyunda karşınıza gelen 5×6 lık Tabloda Resimli ve İngilizce Yazılışları ile 15 adet Meyve var, bunları eşleştirmelisiniz, Kolay Gelsin..

ingilizce Renkler (colours) Oyunu

ingilizcedeki Renkleri Öğrendikten Sonra Konuyu Pekiştirmek için Şimdide bir Oyun Oynayalım..
Oyunun Amacı, istenilen Rengin Üstüne Tıklamak..Eğer Yanlış Renge Tıklarsanız “Sorry Try Again” Mesajı ile Karşılaşırsınız, Eğer Doğru Renge Tıklarsanız “YES” Mesajı ile Karşılırsınız.. Kolay Gelsin.

Eğitici ingilizce Saat Oyunu –
English Clock Time Game (maze)

ingilizcedeki Saatlerin Okunuşları ve Yazılışları ile ilgili Harika Bir Eğitici Öğretici Oyun Oynamaya Varmısınız Çocuklar.!
ingilizceyi eğlenerek öğrenmeye devam ediyoruz…
Oyundaki AMAÇ, Okunan ingilizce Saati Dikkatlice Dinleyerek Doğru Saatin üstüne Tıklayıp Karşı Taraftaki A , B veya C Çıkışlarına En Kısa Sürede En Az Hata ile Ulaşmak.
Nekadar Hızlı Olur ve Nekadar Az Hata Yaparsanız Puanınız Okadar Yüksek Olacaktır.

23nisan

23 NİSAN Hafıza Oyunu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun…
Çeşitli Ülkelerden Çocuklar 23 Nisan Bayramınızı Kutlamaya Geldiler. Fakat ikizlerini Kaybetmişler, Onlara Yardım Etmek istermisin.?

23nisan2

23 NİSAN Dünya Turu Oyunu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun…
23 Nisanda Balonla Dünya Turu Adlı Çocuk Oyunu..
Bu Oyunda Yapman Gereken Klavyedeki ok Tuşlarını Kullanarak Balonunla Kalplari 85 adet Kalbi Yakalamak. Dadi Bakalım, Kolay Gelsin..

23nisan3

23 NİSAN Kostüm Giydirme Oyunu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun…
23 Nisan ile ilgili bir oyun, 23 Nisan Kostüm Giydirme Oyunu..
Çocuklara Yönelik Bu Oyunda Farklı Milletlerden Çocuklar ve Kıyafetler Var, Uygun Kıyafetleri Uygun Çocuklara Giydirmelisiniz..
Kolay Gelsin 🙂

ingilizce Sayılarla ilgili Oyun (Numbers)

ingilizcedeki Sayılar ile ilgili Oyun
Bu ingilizce Eğitici Oyun sayesinde hem ingilizcedeki sayıların okunuşlarını öğreneceğiz, hemde hafızamızı biraz güçlenendireceğiz çocuklar… Oyun yüklendikten sonra “start new game” yazan yere tıklayarak oyunu başlatın ve sonra kutucuklara tıklayarak aynı iki sayıyı eşleştirerek oyunu birtirmeniz bütün rakamları açmanız gerekiyor.. Oyunu oynarken hoparlörünüzün seside açık olsun ki ingilizcedeki bazı sayıların okunuşlarınıda öğrenmiş olalım…

(Listening) İngilizce Dinleme Anlama Oyunu-2

İngilizcenin, daha doğrusu bir dilin tam anlamıyla öğrenilmesi için 4 ana maddenin kavranması gerekir. Bunlar; 1- Speaking (Konuşma), 2- Listening (Dinleme), 3- Writing (Yazma), 4- Reading (Yazma).

Şimdiki Eğitici ve Öğretici İngilizce Oyunumuzun ikinci bölümünde, Listening (Dinleme) ile ilgili çalışmalarımızı tamamlayacağız.

(Listening) İngilizce Dinleme Anlama Oyunu-1

İngilizcenin, daha doğrusu bir dilin tam anlamıyla öğrenilmesi için 4 ana maddenin kavranması gerekir. Bunlar; 1- Speaking (Konuşma), 2- Listening (Dinleme), 3- Writing (Yazma), 4- Reading (Yazma).

Şimdiki Eğitici ve Öğretici İngilizce Oyunumuzda, Listening (Dinleme) ile ilgili çalışma yapacağız.

(BunnyDrop) (İngilizce Oyun) TAVŞAN DÜŞÜRME OYUNU (Food)

Tavşan Düşürme Oyunu, Çocuklara yönelik Eğitici bir İngilizce oyundur. Yani çocuk dediysek, İngilizceyi yeni öğrenenleri kasdediyoruz. Eğitici ve Öğretici bir oyun olduğundan pek tabii yetişkinler de oynayabilir. Oyunun İngilizce Yiyecek ve İçecek Çeşitleri (Food) ilgili bu bölümünde, kaç tane kutucuk varsa, o sayıda harften oluşan bir İngilizce Yiyecek ismini 6 hakta bulmalıyız.

(BunnyDrop) (İngilizce Oyun) TAVŞAN DÜŞÜRME OYUNU (Animals)

Tavşan Düşürme Oyunu, Çocuklara yönelik Eğitici bir İngilizce oyundur. Yani çocuk dediysek, İngilizceyi yeni öğrenenleri kasdediyoruz. Eğitici ve Öğretici bir oyun olduğundan pek tabii yetişkinler de oynayabilir. Oyunun İngilizce Hayvan Türleri, hayvan isimleri (Animals) ilgili bu bölümünde, kaç tane kutucuk varsa, o sayıda haftten oluşan bir İngilizce Hayvan ismini 6 hakta bulmalıyız. Tabii Tavşan Bunny’i düşürmek istemiyorsak…

(Addition) TOPLAMAYAP OYUNU

Bu oyunumuzda, monitörde bir sürü rakam göreceğiz. Altta bize Addition : ? + ? = 25 gibi toplamanın neticesi veriliyor. Zamanla yarışarak, ekrandaki rakamlara tıklayıp, istenen toplamı en kısa zamanda bulmaya çalışacağız.

(BunnyDrop) (İngilizce Oyun) TAVŞAN DÜŞÜRME OYUNU (Numbers)

Tavşan Düşürme Oyunu, Çocuklara yönelik Eğitici bir İngilizce oyundur. Oyunun İngilizce sayılarla (Numbers) ilgili bu bölümünde, verilen sayının kaç olduğunu 6 hakta bulmalıyız. Tabii Tavşan Bunny’i düşürmek istemiyorsak…

(Balloon) BALONLA HARF YAKALA İNGİLİZCE KELİME OLUŞTUR OYUNU

Bu Eğitici İngilizce Oyunumuzda, Balona Tutunarak uçan Sevimli bir Ayıcığımız var. Bu Ayıcığımızı yönlendirerek havada asılı harfleri yakalayıp, yan tarafta resmi verilen İngilizce kelimeyi oluşturacağız. İyi eğlenceler Çocuklar…

(VOCAGAME) İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENME OYUNU

İngilizce Kelime Hazinemizi ( Vocabulary ) genişletmeyi amaçlayan bu eğitici ingilizce oyunumuzda, öğrendiğimiz İngilizce kelimeler ile o kelimelerin ilk harfini eşleştireceğiz. Tıkladıkça kapalı yapraklar açılacak ve aynı zamanda hafızamızı da kuvvetlendirmemizi sağlayacak bu oyunumuz. Haydi çocuklar, dikkatimizi toplayalım ve tüm kutuları açalım.

(TIME) İNGİLİZCE SAATLERİ ÖĞRETEN EĞİTİCİ OYUN

Bu Eğitici İngilizce saat (clock) oyunumuzda, bir çalar saatimiz var. The Red Dragon ( Kırmızı Ejderha ) kaykayıyla gelip bize çalar saatimizi hangi zamana kurmamız gerektiğini söyleyecek. Biz de sağ ve sol okları kullanarak saatimizi istenen saate kuracağız. Bu Eğitici İngilizce saat oyunumuz sayesinde, İngilizcede saatlerin nasıl okunduğunu çok daha iyi kavrayacağız.

(RoboChess) SATRANC OYUNU ( CHESS )

Satranç oyununu biliyoruz değil mi? Bu Eğitici ve Öğretici oyunumuzda; İngilizce konuşan bir Satranç Robotuyla Satranç oynayacağız. Satranç taşlarının hareketleri ve gidebilecekleri karelerin de gösterildiği bu eğitici oyun, hem ingilizcemize, hem de satrancımızı geliştirmemize yardımcı olacaktır. Şimdiiiii İngilizce konuşan bu Satranç Robotuyla bir maça var mısınız?? Hadi çocuklar yenelim onu. Mat edelim, satranç robotu olduğuna pişman edelim

(TIGER) İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENME OYUNU

Çocuklar, Sevimli kaplanımızın bu ingilizce kelime oyunundan çok keyif alacaksınız. Eğitici bu oyunumuzda verilen kelimenin hangi resme ait olduğunu bulacağız. Haydi çocuklar bu oyundaki ingilizce kelimelerin hepsini öğrenelim.

( THE ALPHABET ) İNGİLİZCE ALFABE

İNGİLİZCE ALFABESİNDEKİ HARFLERİ, OKUNUŞLARINI VE HER HARFLE BAŞLAYAN ÖRNEK BİR KELİMEYİ OKUNUŞLARIYLA BİRLİKTE ÖĞRENECEĞİZ.

(TRANSPORT) ULAŞIM ARAÇLARINI BOYAMA OYUNU

ÖZEL BİLGEM KOLEJİNİN ÖZEL ÖĞRENCİLERİ; ŞİMDİ DE BU EĞİTİCİ OYUNDA, ULAŞIM ARAÇLARININ İNGİLİZCELERİNİ ÖĞRENECEĞİZ. AYNI ZAMANDA, ONLARI DEĞİŞİK RENKLERE BOYAYARAK RENKLERİ DE TEKRAR ETMİŞ OLACAĞIZ. HAYDİ FIRÇALARI ALALIM ELİMİZE VE BAŞLAYALIM BOYAMAYA…

(THE FACE) PALYAÇONUN YÜZÜNÜ BOYAMA OYUNU

HEEYY BİLGEMLİLER BURAYA GELİN. BURADA ÇOK TATLI BİR PALYAÇOMUZ VAR. VEEE GÜZEL BİR FIRÇAMIZ İLE RENK RENK BOYALARIMIZ VAR. PALYAÇONUN YÜZÜNÜN BÖLÜMLERİNDEN HANGİSİNİ, HANGİ RENGE BOYAMAMIZ İSTENİRSE O RENGE BOYAYACAĞIZ. BÖYLECE HEM YÜZÜMÜZÜN BÖLÜMLERİNİ, HEM DE RENKLERİ PEKİŞTİRMİŞ OLACAĞIZ. HAYDİ BAŞLAYALIM…

(JOBS) MESLEKLER İLE İLGİLİ OYUN

(JOBS) Meslekler, insanları tanımlayabilmemiz için öğrenmemiz gereken konulardan biri. Bu oyunumuzda, değişik mesleklerden kişilerin resimleri var. Yan bölümde de bu mesleklerin ingilizce karşılıkları var. Resimlerle kelimeleri eşleştireceğiz. Hem eğlenip hem öğreneceğiz. Haydi başlayalım…

ingilizce Eğitici Saat Oyunu

HEM EĞLENELİM HEM ÖĞRENELİM NE DERSİNİZ !!!
ingilizce Saat kavramını anlama öğrenme ve geliştirmeyi amaçlayan bir oyun. Tam saatler, yarım saatler, geçe kala ve ara dakikaları iyi öğrenmeniz gerekir. Bunlar için sitede hem konu anlatımı, hem birsürü ingilizce de saatler ile ilgili test hemde oyun var.
Akrep ve Yelkovana tıklayarak doğru saati gösterin puanınızı arttırın..

İNGİLİZCE EĞİTİCİ OYUNLAR
Özellikle ingilizceye Yeni Başlayanlar ve Çocuklara Yönelik, ingilizceyi Sevdiren, Eğlenerek Öğreten, Öğretirken Sevdiren Sevindiren, Engüzel Kaliteli Faydalı Eğitici Öğretici ingilizce Oyunları Bu Sayfada Toplamaya Çalışacağım..
Burdaki Oyunları Oynarken ingilizceyi Daha iyi Öğrenecek, Öğrenirken Eğleneceksiniz, Bildiklerinizi Pekiştireceksiniz…
Unutmayın Oyun Sadece Boş Zaman Gerçirmek Değildir..!
www.SerkanKara.net

yorumlar:

3 Yorum Yapılmış!

yorum yapmak ister misin?

..::: Rasgele bir Yazı, Oyun, Şarkı ve Quiz :::..
RasgeleBaslik RasgeleOyun RasgeleSarki RasgeleQuiz

"SerkanKara" © Tüm Hakları Saklıdır - Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Özel Bilgem Koleji İngilizce Eğitmeni Serkan KARA 'ya İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz...

Wordpress Tema RssHaberTakip SiteHaritası
Dictionary - Sözlük
  • dictionary
  • sözlük
  • English Turkish Dictionary

Double click on any word on the page or type a word:

Powered by dictionarist.com